Bahçe Lazer Kesim Korkuluk 0 551 268 37 37

Bahçe lazer kesim korkuluk firması olan Yn Lazer olarak istediğiniz modelde villa, ev, hastane, okul, askeri alan, duvarüstü, dekor, site, firma, holding, özel banka, özel hastane, poliklinik, diş hastanesi, sanayi sitesi vb. alanlarınız için bahçe lazer kesim korkuluk işlerinizi uzman teknik personel, geniş makina parkuru, istediğiniz modeli çizecek olan endüstriyel tasarımcılarımız ile lazer kesim bahçe korkuluk işlerinizi termin sürelerine uyarak en hızlı ve kaliteli biçimde yapmaktayız. Bahçe Lazer Kesim Korkuluk firması Yn Lazer olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/Ümraniye’de olsa da iletişim kanallarımızdan anlaşmamız halinde Türkiye’nin her yerine bahçe lazer kesim korkuluk işlerinizi yapmaktayız.

Bahce Lazer Kesim Korkuluk Min, Lazer Kesim Korkuluk / Yn Lazer
Bahçe Lazer Kesim Korkuluk

YN Lazer olarak, CNC Lazer Kesim Bahçe Korkuluk modellerini istediğiniz tasarıma göre üretmekteyiz. Ferforje lazer kesim bahçe korkuluk, lazer kesim bahçe duvar üstü korkuluk gibi iç-dış mekanda ihtiyaç duyduğunuz tüm korkuluk modellerinin imalatını paslanmaz metal malzeme ile yapmaktayız.

CNC Lazer Kesim Nedir?

CNC, Computer Numerical Control tanımının kısaltmasıdır. CNC kesim işlemlerinde farklı teknolojileri kullanılmaktadır. Standart CNC’nin yanında, CNC Plazma kesim, CNC Oksijen Kesim, CNC Lazer Kesim teknolojileri işin vasfına ve gereksinimlerine göre tercih edilebilmektedir. CNC Lazer kesim makineleri, lazer ışınlarını kullanarak kesim yapar. Lazer ışınları sayesinde materyaller kesilir, kazınır ya da şekle sokulur. Hemen hemen her sertlikteki yüzeye işlem yapabilir. Lazer kesimde hata payı çok azdır hatta yoktur bile denebilir. Yn Lazer olarak cnc lazer kesim teknolojileri ile bahçe korkuluk modelleri üretmekteyiz.

Bahçe Lazer Kesim Korkuluk Firması

Bahçe Lazer Kesim Korkuluk firması olan Yn Lazer olarak lazer kesim bahçe korkuluk imalatı için geniş metal lazer kesim makina parkuru ve uzman üretim şeflerimiz ile kusursuz ve hızlı imalat yapmaktayız. Lazer kesim bahçe korkuluk dekoratif desenlerin metal içerisine uygulandığı çevresini genel olarak metal profiller ile kapatıldığı bir korkuluk biçimidir. Bahçe Lazer kesim korkuluk işleme yöntemi CNC lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır. Lazer kesim bahçe korkuluk imalatı için lazer optiği ile çelik, alüminyum ve sac metal malzemeleri kolaylıkla işleyebilirsiniz. Bu bir seri üretim tekniğidir. CNC makinalarına girilen kodlar ile birlikte lazer kesim makinaları sac levhaları hızlı bir şekilde işler. Bu bağlamda insan gücünün yapamayacağı hızda birçok işlemi aynı anda yapar. Bunun yanı sıra CNC lazer kesim kodlar aracılığı ile yapıldığı için hata oranı sıfırdır. Hatasız ve düzgün işler isteyen kişilerin CNC lazer kesim bahçe korkuluk tercih etmesini öneririz. Ayrıca CNC lazer kesim bahçe korkuluk maliyeti de insan eli ile demire şekil verme eski yöntemlere göre çok daha düşük ve kusursuzdur.

Bahçe Lazer Kesim Duvar Üstü Korkuluk

Lazer Kesim Duvar Üstü Korkuluklar bahçe, özel mülk, arazi gibi alanların etrafını kapatmak için uygun fiyatlı bir üründür. Dik kesilmiş ferforje ile güvenlik önlemleri alabilir, silindir boru ya da motif olarak tasarlanmış dirsekler ile mülkünüzde şık bir görüntü elde edebilirsiniz. En uygun lazer kesim duvar üstü korkuluk modelleri evlerde, okullarda ya da fabrikalarda alanın çevresini duvar ile örüp, olduğundan daha fazla güvenlik sağlanması için de değişik seçimler yapmak mümkündür. Mesela duvarın üzerine lazer kezim duvar üstü korkuluk yapılarak izinsiz girişlerin olmasını önlemek ve güvenliği arttırmak için olanak sağlamıştır. Farklı yüksekliklerde, çeşitli estetik özellikler katılarak üretilen lazer kesim ferforje duvar üstü korkuluklar, neredeyse hiç bir güvenlik riski söz konusu olmaksızın, işlev görebilmektedir. Bu ürünler hem görünüş ve estetiklik bakımından sizlere artılar sağlamakta, hem güvenlik açısından daha güvenli bir ortamın inşa edilmesinde yardımcı olmakta hem de paslanmaz metalden imal edilmiş olan yapısı ile sizlere yüksek standartlı profesyonel bir hizmeti ulaştırmaktadır.