Lazer Kesim Korkuluk Duvar Ustu 12, Lazer Kesim Korkuluk / Yn Lazer

Lazer Kesim Duvar Üstü Korkuluk

Evinize ya da bahçenize istenmeyen misafirlerin girmesini engelleyebilirsiniz. Lazer kesim duvar üstü korkuluklar farklı boylarda hazırlanabilir. Duvar üstü korkuluklar, güvenliği sağlamanın yanı sıra şık bir görüntü de sunar. Bu tür korkuluklar genellikle bahçeli evlerde ve sitelerde tercih edilir. Adı duvar üstü olarak geçse de çit benzeri uygulamalar da yapmak mümkün olur. Zemin üzerine de montaj işlemi gerçekleştirmek mümkün olur. Ayrıca verandanız varsa veranda güvenliğini de bu korkuluklarla sağlayabilirsiniz. CNC Lazer kesim gibi yeni teknolojilerin kullanılması, duvar üstü korkuluklar konusunda estetik çözümler sunar.

Lazer Kesim Duvar Üstü Ferforje Korkuluk

Ferforje halihazırda, çevre düzenlemesinde kullanılan korkuluk türlerinin en yaygın kullanılanıdır. Farklı yüksekliklerde, çeşitli estetik özellikler katılarak üretilen lazer kesim duvar üstü ferforje korkuluklar, neredeyse hiç bir güvenlik riski söz konusu olmaksızın, işlev görebilmektedir.

Ferforje duvar üstü korkuluklar bahçe, özel mülk, arazi gibi alanların etrafını kapatmak için uygun fiyatlı bir üründür. Belirteceğiniz uzunluk ve boyda ayarlanabilen ferforjenin düz ya da desenli seçenekleri de mevcuttur. Dik uçlu kesilmiş ferforje ile güvenlik önlemleri alabilir, silindir boru ya da motif olarak tasarlanmış dirsekler ile mülkünüzde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine sizin tercihlerinize göre dış cepheler için dayanıklı boya ile boyanan ferforjede altın, gümüş ve bakır gibi metalik renkler kullanılabilir, eskitme uygulanabilir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi duvar üstü korkuluklarda da sınırsız renk ve model çeşitlerinde siparişinizi verebilirsiniz. Geniş desen ve renk seçeneğiyle herkesin evine ya da iş yerine uygun bir model bulmak mümkün olur. Ferforje işinin en çekici detaylarını sergileyen korkuluklar, istenilen yükseklikte hazırlanabilir.

YN Lazer olarak, alanında uzman ekibimizle istediğiniz ölçü ve modelde lazer kesim duvar üstü korkuluk imalatı yapmaktayız. İstediğiniz motifte, renkte ve modelde duvar üstü korkulukları bilgisayar destekli lazer kesim makineleri ile kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz her tasarımı gerçekleştirme imkanına sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ayrıntılı bilgi almak ve duvar üstü korkuluk siparişi vermek için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.