Posof Lazer Kesim Korkuluk

Posof Lazer Kesim Korkuluk 0 551 268 37 37

Posof cnc lazer kesim korkuluk firması olan Yn Lazer olarak istediğiniz modelde villa, fransız balkon, balkon, duvarüstü, dekor lazer kesim korkuluk modellerini istediğiniz adetlerde ve termin sürelerinde seri olarak üretmekteyiz.

Villa Duvarustu Fransiz Balkon Balkon Lazer Kesim Korkuluk Dekor Lazer Kesim Cnc Korkuluk, Lazer Kesim Korkuluk / Lazer Korkuluk

YN Lazer olarak, CNC Lazer Kesim Korkuluk modellerini istediğiniz tasarıma göre üretmekteyiz. Ferforje lazer kesim korkuluk, lazer kesim balkon korkuluğu, lazer kesim merdiven korkuluğu, lazer kesim duvar üstü korkuluk gibi iç-dış mekanda ihtiyaç duyduğunuz tüm korkuluk modellerinin imalatını paslanmaz metal malzeme ile yapmaktayız.

Posof Lazer Kesim Korkuluk Firması

Lazer kesim korkuluk dekoratif desenlerin metal içerisine uygulandığı çevresini genel olarak metal profiller ile kapatıldığı bir korkuluk biçimidir. Lazer işleme yöntemi CNC lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır. Lazer optiği ile çelik, alüminyum ve sac metal malzemeleri kolaylıkla işleyebilirsiniz. Bu bir seri üretim tekniğidir. CNC makinalarına girilen kodlar ile birlikte lazer kesim makinaları sac levhaları hızlı bir şekilde işler. Bu bağlamda insan gücünün yapamayacağı hızda birçok işlemi aynı anda yapar. Bunun yanı sıra CNC lazer kesim kodlar aracılığı ile yapıldığı için hata oranı sıfırdır. Hatasız ve düzgün işler isteyen kişilerin CNC lazer kesim tercih etmesini öneririz. Ayrıca CNC lazer kesim maliyeti de düşük bir kesim yöntemidir.

CNC Lazer Kesim Nedir?

CNC, Computer Numerical Control tanımının kısaltmasıdır. CNC kesim işlemlerinde farklı teknolojileri kullanılmaktadır. Standart CNC’nin yanında, CNC Plazma kesim, CNC Oksijen Kesim, CNC Lazer Kesim teknolojileri işin vasfına ve gereksinimlerine göre tercih edilebilmektedir. CNC Lazer kesim makineleri, lazer ışınlarını kullanarak kesim yapar. Lazer ışınları sayesinde materyaller kesilir, kazınır ya da şekle sokulur. Hemen hemen her sertlikteki yüzeye işlem yapabilir. Lazer kesimde hata payı çok azdır hatta yoktur bile denebilir.

Lazer Kesim Korkuluk Ferforje Cnc Kesim Korkuluk, Lazer Kesim Korkuluk / Lazer Korkuluk

Posof Lazer Kesim Korkuluk Modelleri

Modern ve şık tasarımlarıyla öne çıkan lazer kesim korkuluk modelleri, ev içi ve dışı dekorasyonda tamamlayıcı bir parça olarak rol oynar. Pek çok farklı renk ve biçimde geliştirilir. Lazer kesim balkon korkuluğu, lazer merdiven korkuluğu, lazer kesim duvar üstü korkuluk, lazer kesim ferforje korkuluk, lazer kesim villa korkuluğu, Fransız balkon korkuluğu, dekor korkuluğu vb korkuluk modelleri şık görüntüsü ile yüksek bir modernliğe sahiptir. Sunduğu estetik görünüm ile her geçen gün daha fazla ilgiyi üzerine çekmeyi başarır. Sadece merdivenle sınırlı kalmayarak, balkon ve teraslara da kolaylıkla uyum sağlar. Ferforje korkuluk tasarımları hem modern hem de klasik bir yapıya sahiptir. Kullanıldığı alana kolaylıkla uyum sağlar. Bu nedenle çok yönlü bir tasarımdır. Paslanmaz yapıda bulunan duvar üstü korkuluk modelleri, yüksek duvarlara kolayca optimize edilir. Ev içinden ziyade genellikle bahçe duvarlarında kullanılan paslanmaz korkuluk çeşitleri uzun ömürlüdür. Kaliteli yapısı sayesinde paslanmadan, kalitesinden ödün vermeden uzun süreli kullanım imkanı sunarlar.

Posof Lazer Kesim Ferforje Korkuluk

Ferforje lazer kesim korkuluk günümüzde en çok tercih edilen korkuluk modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir. Ferforje elemanlarının ölçülerine göre bina, mekân ve yerin konseptine ve stiline uygun kompozisyon araştırmaları yapılır. Kompozisyon araştırmalarının sonucunda teknik verileri ile birlikte ayrıntılı taslak çizimler yapılır. Birçok uygulama için geçerli olan ayrıntılı ölçüsel, şekilsel ve fonksiyonel çizim yapılır. Ölçümlendirilen parçalar hazır ya da sonradan yapılmış motifsel elemanlara uyacak şekilde kesilir. Malzeme ölçülendirip kesildikten sonra kalıp kullanılarak şekillendirilerek ferforje imalatı tamamlanır.

Posof Lazer Kesim Balkon Korkuluğu

Lazer kesim balkon korkuluğu dayanıklılığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Lazer kesim balkon korkuluk montajının kolay olması ve bununla beraber fiyatının da daha hesaplı tutulması buna sebep gösterilebilir. Lazer kesim balkon korkulukları kesinlikle paslanmaz bir üründür. Bu sebepten dış mekanlar özellikle balkon ve bahçe çalışmaların da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca özel imalat lazer kesim korkuluk modeli ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdiven basamakların da kullanılmaktadır. Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir demir korkuluk ürünüdür.

Fransız Balkon Nedir?

Fransız balkon kavramı son yıllarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tarzdaki balkonlar, Paris’teki ve genel olarak Fransa’daki geleneksel mimari anlayışı yansıttığı için “Fransız balkon” olarak ifade edilir.

Fransız balkonlar; standart balkonlardan farklıdır ve bu tipteki balkonlar pencere önü korkulukları olarak tanımlanabilir. Pencerelerin önündeki korkuluk dolayısıyla pencerelerin bütünüyle açılmasına olanak sağlayan Fransız balkonlar, genellikle temiz hava ve bol ışık almak için kullanılır.

Posof Lazer Kesim Merdiven Korkuluğu

Lazer kesim merdiven korkuluğu, belli bir teknik ile kesim işlemi gerçekleştirilen dökme demir merdiven korkuluklarına verilen isimdir. CNC makinelerince kesim süreci gerçekleştirilen bu korkuluklar, gelişmiş teknolojinin ürünüdür. Diğer yöntemler ile kesilen tırabzan modellerine nazaran çok daha kusursuz yüzeylere sahiptir. Kesim süreci açısından da oldukça zaman tasarruflu olan bu şık lazer kesim merdiven korkulukları, maliyeti düşürerek merdiven korkuluk fiyatlarına da pozitif yönde etki etmektedir. Lazer kesim merdiven korkuluk modelleri, bilgisayar ortamında çeşitli programlar ile çizimi gerçekleştirilen ve bunun sonucunda üretilen dökme demir ürün modelleridir. Bu yönü ile ürünü üretmeden önce bilgisayar ortamında tasarımını görme imkânı sunan lazer kesim tekniği, özellikle özel tasarım korkuluk ürünlerinde oldukça fayda sağlayan bir kesim yöntemidir.

Posof Lazer Kesim Duvar Üstü Korkuluk

Lazer Kesim Duvar Üstü Korkuluklar bahçe, özel mülk, arazi gibi alanların etrafını kapatmak için uygun fiyatlı bir üründür. Dik kesilmiş ferforje ile güvenlik önlemleri alabilir, silindir boru ya da motif olarak tasarlanmış dirsekler ile mülkünüzde şık bir görüntü elde edebilirsiniz. En uygun lazer kesim duvar üstü korkuluk modelleri evlerde, okullarda ya da fabrikalarda alanın çevresini duvar ile örüp, olduğundan daha fazla güvenlik sağlanması için de değişik seçimler yapmak mümkündür. Mesela duvarın üzerine lazer kezim duvar üstü korkuluk yapılarak izinsiz girişlerin olmasını önlemek ve güvenliği arttırmak için olanak sağlamıştır. Farklı yüksekliklerde, çeşitli estetik özellikler katılarak üretilen lazer kesim ferforje duvar üstü korkuluklar, neredeyse hiç bir güvenlik riski söz konusu olmaksızın, işlev görebilmektedir. Bu ürünler hem görünüş ve estetiklik bakımından sizlere artılar sağlamakta, hem güvenlik açısından daha güvenli bir ortamın inşa edilmesinde yardımcı olmakta hem de paslanmaz metalden imal edilmiş olan yapısı ile sizlere yüksek standartlı profesyonel bir hizmeti ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın